Sport

BENIAMINEK SIĘ ZBROI. TAK MA WYGLĄDAĆ KADRA WKRY BIEŻUŃ

Wkra Bieżuń domknęła kadrę na nowy sezon rozgrywkowy. Zobaczcie, kto będzie zakładał koszulkę klubu z Bieżunia, a kto odszedł z klubu.

Wkra Bieżuń opublikowała nazwiska nowych graczy, a także tych, których w sezonie 2023/2024 w koszulce bieżuńskiego klubu już nie ujrzymy. Potwierdzają się informacje, do jakich dotarł Kurier, a które publikowane były w ostatnich tygodniach.

39-letni bramkarz Andrzej Szreiber zamienił Wkrę Bieżuń na Spartę Brodnica. Golkiper w miniony weekend usiadł na ławce swojego nowego zespołu, oglądał grę kolegów, którzy rywalizowali w 1. kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej z Polonią Bydgoszcz (klub Szreibera wygrał 3:1).

Do Wkry Radzanów wraca po krótkim pobycie w Bieżuniu Daniel Ziółkowski. Z drużyną żegna się również Wiktor Kowalczyk, który przez ostatnie pół roku był wypożyczony z Wkry Żuromin. W zespole nie będzie również Macieja Ciążkowskiego. Pomocnik, na zasadzie rocznego wypożyczenia, będzie reprezentantem Warmii Olsztyn (liga okręgowa). Klub zasili natomiast pomocnik Kacper Banacki. To wychowanek Wkry, który w ostatnich latach reprezentował m.in. młodzieżowe zespoły Varsovia Warszawa.

Do bieżuńskiego klubu wraca także Marcin Rokicki (ostatnio Orzeł Goleszyn). Między słupkami bramki Wkry znajdzie się doświadczony zawodnik Mławianki Mława, który pełnił rolę zmiennika III ligowym klubie – Michał Michalak.

Gole Wkrze zapewniać ma Marcin Kowalski (ostatnio Skra Drobin, a wcześniej m.in. Błękitni Raciąż). Obsługiwać podaniami mają go dwaj nowi pomocnicy – Dawid Ziemczyk (ostatnio Wkra Żuromin) i Bartosz Narewski (ostatnio Lech Rypin). Do Wkry ma dołączyć także Patryk Wodzyński (GKS Strzegowo).

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.