BENIAMINEK ZAGRAŁ ZA TRZY PUNKTY. BORUTA BEZ NICZEGO.

Boruta Kuczbork z najdalszego wyjazdu nie przywiozła punktów. Beniaminek Klasy A – GKS Andrzejewo pokonał ekipę Mariusza Kołakowskiego 4:1.
Boruta Kuczbork przegrała w Andrzejewie

Niedzielne popołudnie i daleki wyjazd. Aż ponad 160 kilometrów by rozegrać spotkanie musiała przejechać Boruta. Rywalem był beniaminek rozgrywek GKS Andrzejewo. Po trzech kolejkach gospodarze mieli na swoim koncie trzy punkty. Boruta na swoim koncie miała jedno oczko.

Niestety po tym pojedynku nie powiększyła dorobku.

Wynik miejscowi otworzyli w 16 minucie spotkania. Wtedy to do rzutu wolnego podszedł Marcin Kapica. Uderzył prawą nogą, nad murem, a piłka odbita od poprzeczki wpadła do siatki Jakuba Michalskiego. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron to znów gospodarze trafili do siatki. W 64 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego, obrońcom urwał się Marcin Kapica i strzałem głową podwyższył wynik rywalizacji. Mimo niekorzystnego wyniku Boruta nie traciła nadziei. Gracze Kołakowskiego atakowali z pasją, ale bez większych efektów. Na kwadrans przed końcem spotkania gospodarze stracili jednego z graczy. Po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Patryk Malinowski. Wtedy Boruta jeszcze przycisnęła i w 82 minucie złapała kontakt. Gola dającego nadzieję zdobył Damian Kawczyński. Niestety kolejne ataki nie przynosiły wyrównania, a akcja Andrzejewa z 88 minuty sprawiła, że mecz został rozstrzygnięty. Paweł Kiempisty przelobował Michalskiego i podwyższył prowadzenie. Czwartą bramkę dla gospodarzy już w 94 minucie zdobył Piwnośki ustalając wynik pojedynku.

GKS Andrzejewo – Boruta Kuczork 4:1 (0:0)
Bramki: Kapica 16, 54 min., Kiempisty 88 min., Piwoński 90+4 min. – Kawczyński 82 min.
Skład: Michalski – Kawczyński, Dębski, Jończak, Rybak – Rychcik (Watkowski, Kowalski), Sadowski (Kołakowski), Stańczak D., Juszczyk, Klimek P. (Suchoparski) – Szymański (Stańczak J.)

GUKS Krasnosielc – Korona Karolinowo 0:3
Mazowsze Jednorożec – Rzekunianka Rzekuń 2:3
Pełta Karniewo – Kurpik Kadzidło 3:3
Bartnik Myszyniec – Orzeł Sypniewo 6:2
Wkra Sochocin – Orzyc Chorzele 7:0
Wkra Radzanów – Opia Opinogóra 9:0
Wymakracz Długosiodło – Orlęta Baboszewo 4:2