Sport

BEZ PRZESZKÓD W KADETKACH. SIATKARKI IDĄ JAK BURZA

MOS WOLA Victoria Lubowidz na fali zwycięstw także w rozgrywkach ligi kadetek. Tym razem połączone siły rozprawiły się z Legionovią Legionowo.
Siatkarki z Lubowidza walczą na kilku polach
fot. fb MOS Wola

Młodziczki Victorii Lubowidz I MOS Wola Warszawa stanęły w ligowym starciu w rozgrywkach kategorii kadetek naprzeciw LTS Legionovii Legionowo.

Dziewczęta już niejednokrotnie udowodniły, że decyzja o połączeniu sił dwóch zespołów będzie przynosić efekty. Tak było i tym razem.

Rywalki szybko przekonały się o sile zagrywki naszego zespołu. As za asem i kłopoty LTS-u z przyjęciem szybko doprowadziły do wypracowania przewagi 7:2. Różnica z każdą kolejną piłką rosła, a bezradne przeciwniczki nie mogły nic zrobić. Pierwsza partia ostatecznie zakończyła się zwycięstwem 25:15.

W drugiej partii przewaga była jeszcze bardziej widoczna. Set ponownie rozpoczął się od prowadzenia 7:2. Seriami zdobywane punkty przez nasz zespół sprawiły, że w pewnym momencie prowadzenie wynosiło nawet 22:6. Ostatecznie rywalki zdobyły ledwie dziewięć punktów.

W trzeciej odsłonie wydawało się, że zawodniczki z Legionowa będą w stanie nawiązać walkę. Jednak od stanu 9:7 to MOS Wola Victoria Lubowidz kontrolował boiskowe wydarzenia. Przewaga zespołu tylko rosła, a rywalki do końca partii zdobyły już tylko pięć punktów przy szesnastu zawodniczkach tercetu trenerskiego Krukowski, Kubkowski, Bartosiewicz.

OM

MOS WOLA Victoria Lubowidz – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:9, 25:12)
Skład: Bartosiewicz J., Kiszelewska D., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A. Czajkowska Z., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Zielińska O., Jaroń O., Gajewska K., Serdak N.(L), Salbert J.,
Trenerzy: R.Krukowski, A.Kubkowski, B.Barosiewicz

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.