Sport

BEZ SZANS WE WŁOCŁAWKU

Oldboje z Żuromina zagrali w ogólnopolskim turnieju Włocławek Cup. Żurominianie pożegnali się z turniejem w fazie półfinałowej.
Żurominianie odpali w rozgrywkach grupowych Fot. Organizatorzy TSR Kujawy

Aż 20 zespołów z całej Polski wzięło udział w I edycji turnieju WŁOCŁAWEK CUP.  Spotkania piłkarskie trwały od samego rana do późnych godzin wieczornych. Tego dnia w Hali Mistrzów rozegrano aż 48 spotkań.

Turniej ten był rozgrywany w kategorii open, dlatego na parkiecie mogli pojawić się zarówno zawodnicy, którzy skończyli 16 lat i są czynnymi zawodnikami w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Żuromin reprezentowany był tam przez zespół Oldboy Żuromin. Niestety, ekipa w zielono-czerwonych strojach zakończyła grę na etapie rozgrywek grupowych. Oldboje rywalizujący z dużo młodszymi zespołami Salamander Włocławek, DGS Włocławek, Dek-Bud Gniewkowo oraz Leśniewski Gdańsk nie byli w stanie przeciwstawić się na tyle by awansować z grupy.

Cały turniej zwyciężyła drużyna Saniko Włocławek pokonując w finale Leśniewski Gdańsk. Na trzeciej pozycji uplasował się zespół Salamander Włocławek.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.