Sport

BIEŻUŃ BEZLITOSNY DLA LIDERA A KLASY

Podopieczni Roberta Piotrowskiego nie dali szans liderowi Klasy A. Wkra Bieżuń bardzo wysoko pokonała imienniczkę z Radzanowa 8:2.

Wkra Bieżuń nie miała litości. W drugim spotkaniu kontrolnym zaliczyła drugie zwycięstwo. W starciu z Wkrą Radzanów szkoleniowiec bieżunian nie mógł skorzystać z kilku młodzieżowców – Jakuba Malinowskiego, Artura Krajewskiego. W składzie na mecz nie było także Karola Budzicha i Pawła Bacy.

Mimo to bieżunianie nie mieli żadnych problemów ze zwycięstwem. Nawet wtedy, gdy pierwsi stracili bramkę. To tylko rozsierdziło siódmy zespół rundy jesiennej ciechanowsko-ostrołęckiej „okręgówki”.

Dalsza część meczu to koncert bieżunian. Do siatki rywali dwukrotnie w tym meczu trafiali Daniel Ziółkowski, Maciej Watkowski oraz Winkowski. Po jednej bramce strzelili natomiast Michał Dzięgielewski i Tomasz Izwantowski.

OM

Wkra Bieżuń – Wkra Radzanów 8:2 (4:1)

Bramki: Ziółkowski 2, Watkowski 2, Winkowski 2, Dzięgielewski, Izwantowski

Skład: Szreiber, Jakowski, Leśniewski, Moskal, Winkowski, Przybyszewski, Wiśniewski, Betlejewski, Izwantowski, M.Malinowski, Watkowski, Dzięgielewski, Ziółkowski, Petrykowski, Kalinowski, Wróblewski, Sztankiewicz.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.