Sport

BIEŻUŃ DOPINA TRANSFERY

MKS Wkra Bieżuń przed startem rozgrywek chce wzmocnić zespół, by walczyć o czołowe lokaty. Z sąsiednich klubów Wkrę wzmocni czterech graczy.
Grzegorz Barski ponownie zagra we Wkrze Bieżuń Fot. arch

Wkra Bieżuń po ubiegłym sezonie, gdzie liczyła się w walce o czołowe lokaty teraz może być faworytem rozgrywek Ligi Okręgowej. Już w najbliższy weekend startuje sezon 2022/2023. Piłkarskie zmagania na zielonej murawie na ośmiu boiskach mogą dać już pierwsze odpowiedzi. Zespół Roberta Piotrowskiego przed nowymi wyzwaniami ma być wzmocniony.

W kadrze na nowy sezon znajdzie się trzech nowych graczy. Pierwszym z nich jest Grzegorz Barski. Wychowanek Wkry Żuromin postanowił wrócić do bieżuńskiej drużyny po okresie gry w Żurominie. Doświadczony defensor ma pomóc uszczelnić obronę. Podobnie jak Sebastian Rybak, który dotychczas związany był jedynie z Borutą Kuczbork. Zespół wzmocni także Jakub Sadowski, który w poprzednim sezonie był wiodącym zawodnikiem Boruty Kuczbork. Sadowski występuje na pozycji pomocnika. Do zespołu dołączy też 19-letni Seweryn Gajewski. To wychowanek Wkry Żuromin, który dotychczas otrzymywał niewiele szans w seniorskim futbolu.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.