BIEŻUŃ ROZPOCZYNA REMISEM

Wkra Bieżuń zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecką w 16. kolejce Ligi Okręgowej. Inauguracja rozgrywek wypadła dobrze, rywal tego starcia był bardzo silny. Na sztucznej płycie boiska w Długosiodle padł remis 1:1.

Runda wiosenna zainaugurowana. Zespół Roberta Piotrowskiego w wyjazdowym spotkaniu mierzył się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Spotkanie odbyło się na sztucznej płycie boiska w Długosiodle. Wkra Bieżuń rozpoczęła spotkanie z animuszem. Miała przewagę, ale to Ostrovia objęła prowadzenie w 15 minucie spotkania. Bramkę dla drużyny prowadzonej przez Pawła Kowalczyka strzelił Jakub Krakowiak. Bieżunianie odpowiedzieli w 34 minucie. Po bardzo ładnej akcji do siatki trafił Sebastian Przybyszewski.

– Cieszymy się z jednego punktu z meczu wyjazdowego na inaugurację sezonu, z kilku stuprocentowych sytuacji wykorzystaliśmy jedną. Rywal to solidna drużyna, która jest dobrze przygotowana do sezonu. Gra dobrą piłkę i niejedna drużyna (po meczu z Ostrovią – przyp. red) będzie schodzić ze spuszczoną głową po meczu – napisał klub na oficjalnej stronie w mediach społecznościowych.

Ostrovia Ostrów Maz. – Wkra Bieżuń 1:1 (1:1)

Bramki: Krakowiak 15 min. – Przybyszewski 34 min.

Skład: Szreiber – Baca (Sprycha), Budzich, Sowiński, Leśniewski, Wiśniewski (Betlejewski), Dzięgielewski, M.Malinowski (Izwantowski), Przybyszewski, Watkowski, Ziółkowski (Krajewski)