Sport

BIEŻUNIANIE ZAGRALI W ORLEN ARENIE

W Orlen Arenie w Płocku odbył się wielki finał turnieju Europokolenie. W imprezie finałowej brali udział zawodnicy Wkry Bieżuń. Zmagania zakończyli oni na fazie grupowej.
Zespół Wkry na turnieju w Płocku Fot. FB MKS Wkra Bieżuń

Turniej finałowy odbył się w płockiej Orlen Arenie, gdzie rywalizowały najlepsze drużyny z całego Mazowsza. Drużyny te zostały wyłonione w eliminacjach regionalnych, które przeprowadziły delegatury MZPN. Z okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego awans uzyskały Wkra Bieżuń i APC Ciechanów.

Bieżunianie trafili do grupy A. Ich przeciwnikami byli Stoczniowiec Płock, Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Żyrardowianka Żyrardów. Zespół prowadzony przez Piotra Oleksiaka trafił do trudnej grupy. Młodzi gracze starali się przeciwstawić rywalom, ale ostatecznie zakończyli rywalizację na tym etapie rozgrywek.

Turniej wygrał grupowy rywal Wkry – Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Na kolejnych miejscach uplasowali się Orlik15 Radom, Młodzik 18 Radom i kolejny z grupowych rywali naszego zespołu – Stoczniowiec Płock. Topowym zespołom nagrody wręczyli m.in. Artur Kolator – Wiceprezes MZPN, Witold Bogdański – członek Zarządu MZPN, Włodzimierz Kownacki – członek Zarządu MZPN oraz Bogdan Gniadzik – członek Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego MZPN

OM

Klasyfikacja końcowa:

1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2 UKS Orlik-15 Radom

3. UKS Młodzik 18 Radom

4. Stoczniowiec Płock

5. Akademia Piłkarska Gigant SMILE

6. Varsovia Warszawa

7. Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock

8. APC Akademia Piłkarska Ciechanów

Najlepszy bramkarz – Szymon Błaszczak (Stoczniowiec Płock)

Najlepszy strzelec – Marcin Barlenc (Akademia Piłkarska Gigant SMILE)

Najlepszy zawodnik – Jan Kozłowski (UKS Młodzik 18 Radom)

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.