Sport

„BOMBA” ZAWALCZY W KOSZYCACH

Kamil Łebkowski po zwycięstwie w Niemczech, chce sięgnąć po kolejny triumf na międzynarodowej arenie. Tym razem w czeskich Koszycach będzie walczył z Janem Malachem.

Walka żuromińskiego wojownika już w sobotę, 29 października.

Rywalem „Bomby” będzie 29-letni Jan Malach. Czeski zawodnik mieszanych sztuk walki ma za sobą słabszą serię. Ostatnie dwa pojedynki zakończyły się porażką ważącego blisko 71 kilogramów fightera. Czech z pewnością będzie chciał przełamać swoją serię.

Łebkowski natomiast ostatnio zanotował zwycięstwo na gali w Niemczech. Walka, której się podjął została zakontraktowana dzień wcześniej. Mimo to Łebkowski był dobrze przygotowany i w starciu z zawodnikiem gospodarzy okazał się lepszy.

Jak będzie w najbliższą sobotę w Koszycach? Przekonamy się. Organizatorzy gali Octagon Prime są przekonani, że czeka nas pasjonująca walka.

– Jan „Król Północy” Malach kontra Kamil Łebkowski. Dwóch wojowników, którzy jadą do Koszyc po zwycięstwo! Król Północy nadchodzi, aby poprawić swój wynik do 14 zwycięstw. Oczywiście Kamil Łebkowski nie chce niczego innego, jak tylko ubiegać się o wygraną na swoje konto. Dla obojga ta walka jest ważnym krokiem w ich karierze i wkrótce przekonamy się, dla kogo był to właściwy ruch – zapowiada walkę w mediach społecznościowych organizatorzy.

OM

   

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.