Sport

BORUTA KUCZBORK WYGRYWA U SIEBIE Z ISKRĄ NARZYM

Boruta Kuczbork pokonała w spotkaniu kontrolnym rozegranym na własnym obiekcie Iskrę Narzym. Oba gole dla gospodarzy padły po stałych fragmentach gry.
Boruta pokonała na własnym terenie Iskrę Narzym
Fot. arch.

Iskra Narzym – przedstawiciel warmińsko-mazurskiej Klasy A był rywalem Boruty Kuczbork w kolejnym meczu mającym przygotować zespół “Boruciarzy” do rozgrywek. Na własnym terenie Boruta okazała się zespołem lepszym, a co ważne również skuteczniejszym.

Gospodarze starali się tworzyć, zgodnie z przedmeczowymi założeniami, sporo akcji doskrzydlających. Konstruowali akcje od tyłu z wyprowadzeniem piłki przez środkowych pomocników. Najgorźniejszą bronią były jednak stałe fragmenty gry. Oba gole, w pierwszej połowie, padły po rzutach rożnych, a bramki zdobyli Przemysław Klimek i Sebastian Rybak.

W drugiej połowie szkoleniowiec gospodarzy dał szansę gry zmiennikom. Brakowało płynności gry, dlatego też nie było wielu sytuacji strzeleckich,w których można było podwyższyć wynik spotkania. Z dobrej strony natomiast pokazała się defensywa, która po zmianie stron nie dała się zaskoczyć. Szybko neutralizowała ataki Iskry. Ostatecznie wynik już się nie zmienił. Boruta pokonała Iskrę Narzym 2:0.

Boruta Kuczbork – Iskra Narzym 2:0 (2:0)
Bramki:
P.Klimek, Rybak
Skład: Zieliński – Kawczyński, Jończak, Deka, Rybak – Sadowski, Kaszuba, Rychcik, P.Klimek- Ulatowski, Juszczyk
Ponadto: Michalski, Suchoparski, D.Klimek, Kociela, D.Stańczak, M.Kołakowski, F.Watkowski

 

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.