Sport

BORUTA WRÓCIŁA DO SPARINGÓW

Boruta Kuczbork rozegrała pierwszy mecz kontrolny w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Podopieczni Jarosława Szmyta rywalizowali z juniorskim zespołem Mławianki Mława.

Boruta Kuczbork, lider rozgrywek ciechanowskiej Klasy B, przygotowuje się do rundy rewanżowej. Przed zespołem Jarosława Szmyta ważne zadanie. Ekipa z Młyńskiej chce w tym sezonie wrócić na boiska Klasy A. By to zrobić i nie oglądać się na nic należy wygrać swoją grupę rozgrywkową.

Dlatego zespół Szmyta od połowy stycznia trzy razy w tygodniu trenuje, by być gotowy na zbliżające się wyzwania. Jednym z elementów przygotowań są mecze kontrolne. W miniony piątek, zespół Boruty po raz pierwszy wybiegł na murawę, by zmierzyć się z juniorskim zespołem Mławianki Mława (U-18).

Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Boruta za każdym razem wychodziła na prowadzenie, a rywale potrafili doprowadzić do wyrównania. Gole dla „Boruciarzy” zdobyli Jakub Sadowski, Damian Klimek i Przemysław Klimek.

OM

Boruta Kuczbork – Mławianka Mława 3:3

Gole: Sadowski, D.Klimek, P.Klimek

Skład: Kołakowski (Powierski) – Kawczyński, Klimek D., Szymański, Jończak – Dębski, Kaszuba, Kociela, Klimek P., Sadowski – Stańczak D.

Grali także: Rychcik, Kłosowski, Nowakowski, Michalski A., Bardyszewski D., Bardyszewski P.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.