Sport

BRĄZ ZOFII JACKIEWICZ NA PIASKU

Zofia Jackiewicz grająca w parze z Mają Dacą zdobyły brązowy medal Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej. Dziewczęta zaprezentowały się świetnie.
Jackiewicz z medalem z zawodów siatkówki plażowej fot. UKS Victoria Lubowidz

Zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek i Młodzików w siatkówce plażowej. W rozrywkach wzięły udział 43 zespoły pań, wśród chłopców 30.

Nie zabrakło tam akcentu siatkówki z terenu Gminy i Miasta Lubowidz. W zawodach wzięła udział Zofia Jackiewicz z Uczniowskiego Klubu Sportowego Victoria Lubowidz. Lubowidzanka zagrała w parze z Mają Dacą, zawodniczką UMKS MOS Wola Warszawa. Dziewczęta znają się bardzo dobrze z siatkarskich parkietów. W jednej drużynie rozgrywały spotkania, z bardzo dobrym skutkiem, w rozgrywkach młodziczek, obie są również reprezentantkami województwa w swojej kategorii wiekowej.

Na piasku również dobrze się rozumiały, a efektem tego były kolejne zwycięstwa. Po dwóch dniach zmagań w upalne dni dziewczyny wywalczyły 3 miejsce w tegorocznym turnieju po zwycięstwie nad parą Amelia Duda i Kaja Kryst (UKS Atena Warszawa). Dodatkowo dziewczyny zajęły 2 miejsce w Mistrzostwach Warszawy.

Mistrzami Mazowsza zostały zespoły: Zuzanna Moczulska i Weronika Urbańska (GLKS Nadarzyn / UKS Atena Warszawa) w kategorii dziewcząt, a w kategorii chłopców Jakub Krzemiński i Szymon Pietraszek (UMKS MOS Wola Warszawa / Gwardia Wrocław). Srebrne medale wywalczyły drużyny: Dominika Żukowska i Hanna Łabanowska (KS Metro Warszawa / LTS Legionovia Legionowo) a także Gabriel Cieślik i Wojciech Pawlak (UMKS MOS Wola Warszawa).

Brąz w kategorii chłopców trafił do pary Daniel Chodorowski i Kajetan Stojek (UMKS MOS Wola Warszawa).

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.