Informacje

BURMISTRZ GOLIAT NIE JEST ZAINTERESOWANA DEBATĄ

Jesteśmy gotowi do debaty kandydatów na stanowisko burmistrza Żuromina. Niestety, nie wszyscy kandydaci chcą wziąć w niej udział.

Pomysł zorganizowania debaty kandydatów na stanowisko burmistrza Gminy i Miasta Żuromin spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych Czytelników. W poprzednim tygodniu skontaktowaliśmy się z każdym z nich. Swój udział w niej bez zawahania potwierdzili Michał Bodenszac oraz Krzysztof Jakubowski. Z kolei Aneta Goliat oraz Czarek Ossowski poprosili o kilka dni namysłu. Czekaliśmy cierpliwie… Najpierw burmistrz Aneta Goliat poinformowała nas, że nie jest zainteresowana debatą, ze względu na zaplanowane wcześniej spotkania przedwyborcze. Natomiast po niej Czarek Ossowski stwierdził, że według niego debata nie ma sensu, skoro nie wezmą w niej udziału wszyscy kandydaci i również nam odmówił.

Debata jednak się odbędzie. Dla wszystkich kandydatów będzie przygotowane miejsce. Formułę debaty zatwierdzili już Michał Bodenszac oraz Krzysztof Jakubowski. Każdy z kandydatów będzie miał czas na swobodną wypowiedź, będzie mógł zadawać pytania kontrkandydatowi, każdy z uczestników będzie odpowiadał na pytania prowadzącego oraz pytania publiczności.

Debata odbędzie się w środę, 3 kwietnia, o godzinie 18:00 w Żuromińskim Centrum Kultury.

O szczegółach będziemy jeszcze informować.

red

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.