Informacje

BURMISTRZ SZUKA KOMENDANTA

Wakat na stanowisku komendanta Straży Miejskiej w Żurominie. Burmistrz ogłosiła już konkurs na to stanowisko. W ramach stanowiska pracy urząd oferuje umowę o pracę na pełen etat, na początek na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

jak pisaliśmy, dziś Aneta Goliat uważa, że straż jest potrzebna, choć w przeszłości chciała ją zlikwidować.

Kto zostanie nowym komendantem? Czy potwierdzą się kuluarowe domysły, okaże się po 17 maja, bo wtedy ma odbyć się test i rozmowa kwalifikacyjna z jedynym kandydatem, który złożył dokumenty aplikacyjne. Spełnił wymogi m.in: posiadania wyższego wykształcenia, co najmniej 5-letniego stażu pracy, znajomości przepisów (m.in ustawy o strażach gminnych, kodeksu karnego, kodeksu wykroczeń, ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi). Wymogami dodatkowymi są m.in. : ukończenie kursu dla strażników gminnych, mile widziane jest doświadczenie w pracy w służbach mundurowych (policja, straż, wojsko.)

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Dlaczego pani burmistrz wyłącza lampy uliczne w Żurominie i na wioskach, czy to w ramach oszczędności? Jeżeli tak, to proszę o zamknięcie ruchu drogowego na drogach gminnych po północy. Będzie mniej dziur do łatania. Pani decyzje są coraz śmieszniejsze

  • Po co te jaja. Wybierze na komendanta pana , który nazywa się na M. Znowu bezsensowne bicie piany , wywiady i występ w radio 7. Bo nie ma czym się pochwalić

  • Niech zapali światła uliczne i komendant niepotrzebny. Czyż byśmy zbliżali się do zaciemnionego grodu? Kolejnym krokiem w oszczędzaniu może być wyłączenie oczyszczalni ścieków po 1.00. O tej porze powinno się spać…. A miało być tak pięknie.