Na sygnale

BURMISTRZ WCIĄŻ ZAWIESZONY

Burmistrz Lubowidza nie wróci na razie na swoje stanowisko w Urzędzie Miasta i Gminy w Lubowidzu, choć ponownie się o to starał. Już 8 miesięcy jest zawieszony w czynnościach. Ile jeszcze pozostanie?

Jak się dowiedzieliśmy, burmistrz Lubowidza Krzysztof Ziółkowski (podajemy pełne nazwisko, ponieważ włodarz od samego początku sprawy wyraził na to zgodę) po raz kolejny starał się o zniesienie zastosowanego wobec niego środka zapobiegawczego w postaci zakazu piastowania przez niego dotychczasowego stanowiska burmistrza Lubowidza. Niestety, bezskutecznie. Jak poinformowała nas prok. Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, sąd utrzymał w mocy postanowienie prokuratora o odmowie uchylenia środków zapobiegawczych. Nie wiadomo, jak długo potrwa ten stan, bo wciąż trwają czynności.

– Z uwagi na zaplanowane czynności procesowe i ich rodzaj oraz wielowątkowość postępowania brak jest możliwości wskazania daty zakończenia postępowania w tej sprawie – informuje nasza redakcję prok. Szkilnik.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.