Sport

CIOS POŻEGNAŁ SIĘ Z WKRĄ

Wkra Żuromin nie zdecydowała się na kontynuację współpracy z dotychczasowym trenerem Janem Ciosem. Trwają poszukiwania następcy. Gra „zielono-czerwonych” w tej rundzie nie powalała. Czy zła passa żuromińskiej drużyny minie?

Wkra szła „za Ciosem” ledwie pół roku. W tym czasie, w rozgrywkach ligowych, żurominianie wygrali siedem spotkań, a w dziesięciu musieli uznać wyższość przeciwników. Na półmetku rywalizacji w IV lidze plasuje to żurominian na 12 pozycji. Do bezpiecznej lokaty, która gwarantuje utrzymanie Wkra traci pięć punktów. „Zielono-czerwoni” pod wodzą Ciosa awansowali także do półfinału Pucharu Polski na szczeblu delegatury Ciechanów.

Za kadencji byłego zawodnika takich klubów jak Odra Wodzisław, Górnik Zabrze, Arka Gdynia czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki gra zawodników Wkry nie porywała. Żurominianie mieli problemy w ataku pozycyjnym, częściej bronili się przed atakami rywali niż sami zagrażali bramce przeciwników. W ich grze brakowało pomysłu. Sporo bramek zdobywali natomiast po stałych fragmentach gry.

Kto nowym szkoleniowcem?

Działacze Wkry Żuromin są już po rozmowach z potencjalnymi następcami. Co więcej, z nieoficjalnych informacji wiadomo, że porozumiano się już z jednym z trenerów, który znany jest z pracy na Mazowszu. Oficjalnej informacji jednak jeszcze nie podano.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.