Na sygnale

CZTERY OSOBY ZATRZYMANE, W TYM „DUCH”

Zatrzymano 4 osoby podejrzewane o handel środkami odurzającymi, tj. fentanylem. Wśród nich jest 55-letni mieszkaniec Żuromina, przez wszystkich nazywany "Duchem".

Jak informuje nas podinsp. Katarzyna Kucharska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, do zatrzymania doszło dziś (25 czerwca) rano – w Żurominie, Puławach i na terenie powiatu hrubieszowskiego (woj. lubelskie).

-Jest to kontynuacja czynności z końca maja, kiedy w Żurominie zatrzymano dwóch mężczyzn – podaje podinsp. Kucharska. – Dziś mamy zatrzymane 4 osoby, dwie to mężczyźni,w tym 55-latek, na którego w Żurominie mówią „Duch” i dwie kobiety – dodaje. Wszystkie osoby są zatrzymane w sprawie podejrzenia nielegalnego obrotu fentanylem.

-Zabezpieczonych mamy ponad 300 plastrów różnej wielkości, zawierających fentanyl – podaje rzecznik KWP podinsp. Katarzyna Kucharska. Czynności wykonywano także z kolejną, piątą osobą, która, jak podkreśliła Kucharska, prawdopodobnie będzie miała status świadka. W trakcie dzisiejszych zatrzymań policjantów z KWP w Radomiu wspierali policjanci z SPKP w Lublinie oraz SPKP w Gdańsku.

Czynności dziś jeszcze trwają. I na pewno nie jest to koniec tej sprawy .

Podinspektor Kucharska zapewnia mieszkańców Żuromina, że nie zostaną sami z tym problemem. – Zapewniałam ich o tym osobiście. Cały czas będziemy nad tą sprawa pracować, to nie jest ostatnie słowo. Na pewno będziemy jeszcze walczyć z problemem opioidów na terenie tego powiatu – powiedziała nam rzecznik radomskiej policji.

AO

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Dopiero jak telewizja przyjechała wzięliście się do roboty. Wcześniej problem i dramaty ludzi były zamiatane pod dywan. Ile ludzi już umarło przez nie działająca policję w Żurominie.