CZWARTE TRAFIENIE PODLIŃSKIEGO

Karol Podliński strzela w rozgrywkach Fortuna I Liga. Napastnik grający w Radomiaku Radom w weekend zdobył czwarte ligowe trafienie .
Karol Podliński w Fortuna I lidze gra od początku sezonu 2020/2021

W meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom wygrali 2:0 z GKS-em Bełchatów. Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to siódme zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Duży udział w tym zwycięstwie miał wychowanek Wkry Żuromin. Karol Podliński w starciu z bełchatowianami wybiegł w pierwszej jedenastce. Rosły napastnik po raz kolejny wykorzystał swoje warunki fizyczne. Podliński najwyżej wyskoczył do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Banasiaka I zdobył bramkę strzałem głową. Była to 11 minuta meczu. To czwarte trafienie Karola w pierwszoligowych rozgrywkach. Wcześniej Podliński strzelał gole w I lidze przeciwko Widzewowi Łódź, Górnikowi Łęczna oraz Termalice Bruk-Bet Nieciecza.

Drugą bramkę dla “Zielonych” zdobył Leandro w 87 minucie gry. Podliński opuścił boisko w 90 minucie. Na murawie zmienił go Morimakan Diane.