Informacje Wydarzenia

DEBATA- TO JUŻ JUTRO!

Zapraszamy do udziału w debacie kandydatów na burmistrza Żuromina. Wydarzenie odbędzie się już jutro (środa) w Żuromińskim Centrum Kultury.

Jak już pisaliśmy wcześniej udział w naszej debacie potwierdzili Michał Bodenszac oraz Krzysztof Jakubowski. Będziemy jednak przygotowani na udział wszystkich kandydatów. Może przyjdą, bo czego się bać?

Debata rozpocznie się o godzinie 18:00 (środa, 3 kwietnia) w sali kinowej Żuromińskiego Centrum Kultury. Kandydaci będą mieli czas na swobodną wypowiedź, będą zadawać pytania kontrkandydatom oraz odpowiadać na pytania prowadzącego.

Będzie również czas na pytania publiczności. Wspólnie z kandydatami ustaliliśmy, że podobnie jak w wielu innych miastach widzowie debaty będą mogli napisać pytanie na kartce i wrzucić je do urny. Prowadzący w wyznaczonym czasie będzie je losował i zadawał kandydatom.

Debata będzie transmitowana on-line. Ponadto nagranie zostanie również opublikowane w sieci, żeby osoby, które nie mogły jej obejrzeć w czasie rzeczywistym miały okazję zrobić to w wolnym czasie.

Widzimy się jutro! Zapraszamy

Redakcja

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.