Sport

DEBIUT ŁUKASZA TEODORCZYKA W VICENZIE

Łukasz Teodorczyk zadebiutował w rozgrywkach Serie B. Jego zespół LR Vicenza zremisował z Cittadellą 3:3, a napastnik spędził na boisku 61 minut.
 Fot. Facebook LR Vicenza

Napastnik z Żuromina rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce Vicenzy. Rywalem nowego zespołu „Teo” była plasująca się w połowie tabeli Cittadella. Ekipa Vicenzy musi za wszelką cenę zdobywać punkty, bo jej sytuacja w tabeli jest  fatalna. W niedzielę zespół Teodorczyka wzbogacił sięo jeden punkt. Swój udział w tym miał 31-latek z Żuromina.

W końcówce pierwszej połowy wychowanek Wkry Żuromin pokazał się z bardzo dobrej strony. „Teo” wywalczył jedenastkę dla swojego klubu. Napastnika sfaulował Simone Branca. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany, ale na debiutancką bramkę będzie trzeba poczekać. Żurominianin nie wykorzystał tej okazji. Miał jednak dużo szczęścia. Po analizie VAR sędziowie nakazali powtórkę rzutu karnego. Wtedy jednak Vicenza zmieniła wykonawcę jedenastki. Do piłki podszedł Alessio Da Cruz i zdobył bramkę.

Teo spędził na boisku 61 minut. Zmienił go Stefano Giacomelli. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.