Sport

DRUGIE MIEJSCE OLDBOJÓW W PŁOŃSKU

Oldboje z Żuromina zajęli drugie miejsce w turnieju piłkarskim o Puchar Prezesa Liberpolu w Płońsku. Żurominianie ustąpili miejsca na pierwszej pozycji Elektrowni Bełchatów.

Piłkarze z Żuromina mogli nawet ten turniej wygrać, ale w starciu z ostatecznie czwartym zespołem turnieju – Nietoperze Olsztyn – nie udało zdobyć im się kompletu punktów. Remis żurominianie zanotowali także w starciu z gospodarzami imprezy – Liberpolem Oldboys Płońsk. W tym przypadku jednak remis przyszedł z dużym trudem, a bramka dająca punkt padła w samej końcówce pojedynku. Poza dwoma remisami były również dwa zwycięstwa. Nasz zespół pokonał późniejszego triumfatora – Elektrownię Bełchatów, a także Oldboys Jeziorany.

Wyniki te sprawiły, że żuromiński zespół mógł cieszyć się z drugiego miejsca. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju i tytuł króla strzelców przypadł w udziale Mariuszowi Barcikowskiemu, który zdobył 5 bramek.

Skład: Adam Grochocki, Mariusz Barcikowski, Maciej Wojciechowski, Konrad Schinske, Marcin Zakrzewski, Szymon Chmielewski, Dawid Kamiński, Krzysztof Kołodziejski

OM

Wyniki

Oldboy Żuromin 3 : 1 Elektrownia Bełchatów

Oldboy Żuromin 3 : 2 Oldboys Jeziorany

Oldboy Żuromin 1 : 1 Oldboys Płońsk

Oldboy Żuromin 1 : 1 Nietoperze Olsztyn

Tabela

1. Elektrownia Bełchatów 9 pkt.

2. Oldboy Żuromin 8 pkt.

3. Oldboys Płońsk 5 pkt.

4. Nietoperze Olsztyn 3 pkt.

5. Oldboys Jeziorany 2 pkt.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.