Sport

DRUKARZ WRZUCIŁ CZWÓRKĘ

Wkra Żuromin przegrała z Drukarzem Warszawa. Warszawianie rozstrzygnęli losy spotkania w drugiej połowie.

Podobnie jak w Ciechanowie, tak i w Warszawie żurominianie rozpoczęli mecz z wysokiego c. Tym razem już w drugiej minucie Wkra objęła prowadzenie. Po rzucie rożnym piłka ugrzęzła w bramce po uderzeniu Tomasza Kamińskiego. Najlepszy strzelec i gracz „zielono-czerwonych” wyprowadził zespół na prowadzenie.

Gospodarze byli w szoku, ale potrafili zareagować na utratę gola. Zdominowali dalszą część spotkania, ale do przerwy zdołali jedynie wyrównać. Gola na 1:1 zdobył Oskar Żurawski. Po zmianie stron gracze Drukarza potrafili trzykrotnie wpisać się na listę strzelców. Gatyńskiego pokonali Alan Krupa oraz dwukrotnie Diego Deisadze.

W najbliższą sobotę żurominianie staną przed szansą na punkty. O to będzie jednak trudno, bo do Żuromina przyjedzie trzeci w tabeli Sokół Serock. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 12:00.