DRUKARZ ZA MOCNY

Wkra Żuromin przegrała na własnym obiekcie z Drukarzem Warszawa. Żurominianie nadal mają jedynie trzy ligowy punkty.
Drukarz okazał się lepszy na stadionie w Żurominie fot. FB Wkra Żuromin

Po ostatnim zwycięstwie morale w zespole żuromińskiej Wkry wzrosły. Piłkarze z pozytywnym nastawieniem ruszyli do walki o punkty z warszawskim Drukarzem. Niestety, to jednak warszawianie byli zespołem lepszym. Goście zdominowali pierwszą połowę spotkania, którą wygrali dwoma bramkami.

Wkra po zmianie stron szybko odpowiedziała za sprawą Kamila Skolmowskiego. Pomocnik Wkry trafił już dwie minuty po wznowieniu gry. Wydawało się, że to tylko wstęp do kolejnej „remontady” w wykonaniu żurominian. Niestety, Drukarz równie szybko odpowiedział kolejnymi bramkami i rozstrzygnął losy pojedynku. Wkra zmniejszyła rozmiar porażki za sprawą ukraińskiego napastnika Semena Holovko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.

W najbliższej kolejce podopieczni Marcina Liga zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Serock.

Wkra Żuromin – Drukarz Warszawa 2:5 (0:2)

Bramki: Skolmowski 47 min., Holovko 80 min

Unia Warszawa – KTS Weszło Warszawa 0:2

Polonia II Warszawa – Makowianka Maków Maz. 5:0

Żbik Nasielsk – Sokół Serock 3:5

Wkra Żuromin – Drukarz Warszawa 2:5

PAF Płońsk – Huragan Wołomin 2:1

Skra Drobin – Amator Maszewo 2:4