Sport

DUŻY SUKCES SIATKAREK. JEST BRĄZ

Siatkarki UKS Victoria Lubowidz brązowymi medalistkami Mistrzostw Mazowsza o puchar Kinder Joy of moving! To duży sukces podopiecznych Artura Kubkowskiego.

Turniej finałowy rozegrany został w Mysiadle. W zawodach wzięło udział osiem najlepszych zespołów na Mazowszu.

– Do turnieju przystąpiliśmy po bardzo dobrze przepracowanym okresie i z ogromną wiarą w odniesienie sukcesu – informuje w mediach społecznościowych klub.

Zawodniczki z Lubowidza udowodniły dobrą formę w meczach z drużynami z Lesznowoli, a także Spartą Warszawa II – wygrywając w obu pojedynkach 2:0.

W kolejnych pojedynkach, by walczyć o triumf w zawodach należało się wznieść na wyżyny umiejętności. Niestety, fragmenty gry na wysokim poziomie nie wystarczyły i Dębina Nieporęt oraz Sparta Warszawa I pokonały nasz zespół w dwóch setach.

To sprawiło, że Victoria musiała grać o trzecie miejsce. Tam mierzyła się z drużyną z Ostrołęki. Po przegranym pierwszym secie przyszedł lepszy drugi. Nerwowa końcówka, strata wypracowanej przewagi, ale ostatecznie udało się doprowadzić do wyrównania. W decydującej partii to już prowadzenie naszego zespołu od początku do końca. Najlepszą zawodniczką brązowej drużyny okaała się w Martyna Gajewska

OM

Skład zespołu: Antosia Szefler, Marysia Chrzanowska, Martyna Gajewska, Zuzia Czarnomska, Iga Zielińska.

Trenerzy: Artur Kubkowski, Damian Zborowski.

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.