Sport

“DWÓJKA” TEŻ SPARUJE

Rezerwy żuromińskiej Wkry rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek Klasy B. Gracze Błaszkiewicza rozegrali dwa spotkania kontrolne.

Zaplecze IV-ligowego zespołu stanowią głównie młodzi gracze z zespołów juniorskich, którzy wchodzą do seniorskiego futbolu wsparci doświadczonymi graczami, którzy w ostatnim czasie mieli dłuższy rozbrat z ligową piłką.

Jesienią gracze Wkry II w dziesięciu spotkaniach zgromadzili 19 punktów. Pozwoliło im to na zajęcie trzeciego miejsca na półmetku z sześcioma punktami straty do lidera – GKS-u Gumino. Wiosną Wkra II chce włączyć się do rywalizacji o awans.

Piłkarze drugiego zespołu przygotowują się do rewanżów pod okiem Wojciecha Błaszkiewicza i mają dwa rozegrane mecze sparingowe.

W pierwszym spotkaniu kontrolnym żuromińska Wkra II mierzyła się z juniorskim zespołem Mławianki Mława. Gracze z rocznika 2002 okazali się zespołem lepszym, a przede wszystkim skuteczniejszym. Gracze Piotra Króla wygrali 6:1. Drugie spotkanie było już zdecydowanie lepsze w wykonaniu rezerw. W starciu z rywalem z Ligi Okręgowej – Błękitnymi Raciąż Wkra II okazała się zwycięzcą. Zawodnicy Wojciecha Błaszkiewicza zagrali nieźle w defensywie, a także skutecznie w kontrataku. Zespół Wkry II pokonał wyżej notowanych Błękitnych 2:1.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.