Informacje

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SIEMIĄTKOWIE

Atrakcje, niespodzianki, gry i konkursy czekały na przedszkolaków z Siemiątkowa z okazji Dnia Przedszkolaka.
fot.JO

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione w celu podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W poniedziałek 21 września na dzieci z Przedszkola Samorządowego w Siemiątkowie czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie nauczycielki wychowania przedszkolnego: Agnieszkę Garlej, Anitę Szałek, Beatę Jaraczewską i Justynę Ostrowską. Jak nas poinformowały, opiekunki przygotowały dla swoich podopiecznych szereg zabaw i konkursów. Dzieci zostały nagrodzone medalami, dyplomami oraz upominkami. – Przedszkolaki obchodziły swoje święto we własnych grupach przy zachowaniu środków ostrożności w zakresie zapobiegania COVID-19 – informuje Justyna Ostrowska.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

– Z tej okazji życzymy wszystkim przedszkolakom dużo zdrowia, uśmiechu, wiele radości, akceptacji, przyjaciół i sukcesów w nauce – kończy Ostrowska.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.