Edukacja

EKOLOGICZNY KONKURS STAROSTWA

fot. pixabay

Starostwo Powiatowe w Żurominie organizuje konkurs ekologiczny „Mniej odpadów – czyste środowisko”. Przeznaczony jest dla uczniów z terenu powiatu żuromińskiego, zarówno ze szkół podstawowych, średnich jak i szkoły specjalnej.

Warunki uczestnictwa:

  1. Szkoły podstawowe I grupa klasy od I do III – uczniowie mają za zadanie wykonanie plakatu w formacie A4 w dowolnej technice, promującego ograniczanie produkcji odpadów w domu lub w szkole.
  2. Szkoły podstawowe II grupa klasy od IV do VIII – uczniowie mają za zadanie zaprojektowanie i wykonanie z odpadów torby na zakupy.
  3. Szkoły średnie – uczniowie mają za zadanie zaprojektowanie i wykonanie gazetki w formie prezentacji multimedialnej popularyzującej temat poszanowania żywności.
  4. Szkoła specjalna – uczniowie mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice z wykorzystaniem odpadów.

Planowane rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 16 listopada 2022 r. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi ufundowanymi przez Powiat Żuromiński.

AO

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.