Sport

ESPERANTO ZDECYDOWANIE LEPSZE

Młodziczki połączonego zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz grające w lidze kadetek tym razem poznały gorycz porażki. Siatkarki uległy Esperanto Warszawa.
Tym razem trenerzy nie mogli skorzystać ze wszystkich zawodniczek
fot. FB MOS Wola Warszawa

Młodziczki Victorii Lubowidz I MOS Wola Warszawa stanęły do kolejnego ligowego starcia w rozgrywkach kadetek.

Naprzeciw Esperanto zespół duetu trenerskiego Krukowski-Kubkowski wyszedł osłabiony brakiem czołowych zawodniczek. To, niestety, miało przełożenie na to, co działo się na parkiecie. Rywalki w pierwszym secie szybko osiągnęły przewagę i systematycznie ją powiększały. To sprawiło, że w pierwszej partii dziewczęta MOS Woli  Victorii  Lubowidz zdobyły ledwie trzynaście punktów. W kolejnych partiach mecz był bardziej wyrównany. Niestety, ostatecznie w drugim i trzecim starciu Esperanto jako pierwsze zdobyło dwadzieścia pięć punktów. Warszawianki pokonały nasz zespół odpowiednio do 20 i 21 kończąc mecz w trzech setach.

Była to pierwsza porażka zespołu w rozgrywkach II ligi kadetek. Wynik tego spotkania nie miał jednak przełożenia na układ tabeli. MOS Wola Victoria Lubowidz po ośmiu rozegranych meczach (siedem zwycięstw I porażka) jest liderem zmagań. Esperanto jest drugie z sześcioma punktami straty. Na trzeciej lokacie jest MUKS Volley Płock

OM

UKS Esperanto Warszawa – MOS WOLA Victoria Lubowidz 3:0 (25:13, 25:20, 25:21)

MOS WOLA Victoria Lubowidz: Tereszczuk J., Bartosiewicz A., Bartosiewicz J., Chyska A., Wyszkowska K., Kulik A., Zielińska O., Sedak N. (L)

Trenerzy: R.Krukowski, A.Kubkowski

Tabela

1. MOS Wola Victoria Lubowidz 8 21 579:342

2.UKS Esperanto 8 15601:477

3.MUKS Volley Płock 8 13 575:559

4.LTS Legionovia Legionowo II 7 8509:531

5.UKS Iskra Warszawa 7 0170:525

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.