Sport

EUROPOKOLENIE W ŻUROMIŃSKIEJ HALI

Łącznie 140 zawodników i zawodniczek rywalizowało w turnieju Europokolenie, który odbył się w żuromińskiej hali przy LO. Z awansu na finał mazowiecki cieszyły się drużyny z Ciechanowa i Bieżunia.
Zwcięzcy turnieju na wspólnym zdjęciu. Fot. FB Delegatura Ciechanów-Ostrołęka

– Za nami wspaniały turniej organizowany przez MZPN Ciechanów – Ostrołeka. Turniej półfinałowy miał wyłonić 2 zwycięzców, którzy awansują do finału rozgrywanego w Płocku – 4 grudnia – wskazują w końcowym komunikacie organizatorzy sportowych zmagań.

W sportowej imprezie rozegranej w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie wzięło udział  10 zespołów – Wkra Żuromin, Boruta Kuczbork, Wkra Bieżuń, AP Kurpie Myszyniec, Kryształ Glinojeck, Makowianka Maków Maz., AP Ciechanów, APN Olimp Ciechanów, GKS Strzegowo, Iskra Krasne. To łącznie 140 zawodników i zawodniczek z Delegatury MZPN Ciechabów-Ostrołęka.

Los tak chciał, że w jednej grupie znalazły się wszystkie zespoły z powiatu żuromińskiego – Boruta Kuczbork, Wkra Bieżuń, Wkra Żuromin otaz AP Ciechanów i Iskra Krasne. W spotkaniach grupowych najlepiej spisali się ciechanowianie, którzy wyprzedzili zespół Wkry Bieżuń. Te dwie ekipy awansowały do gier półfinałowych.

Tam AP Ciechanów mierzył się z Olimpem Ciechanów (wygrana AP), a Wkra Bieżuń rywalizowała z ekipą z Myszyńca (wygrana Wkry).

Zatem na etapie mazowieckich finałów Delegaturę Ciechanów-Ostrołęka reprezentować będą: APC Akademia Piłkarska Ciechanów i MKS Wkra Bieżuń.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.