
Dziś (24.06.), tuż po północy w Żurominie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 17-latek kierujący osobowym Dodge`em najprawdopodobniej nie zachowując należytej ostrożności na łuki drogi, stracił panowanie nad pojazdem wyniku czego uderzył w słup i betonowy płot.
W pojeździe oprócz niego znajdowali się 26-latek oraz dwie nastolatki (16 i 17 lat), które z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala w Płocku.
Kierujący pojazdem był trzeźwy.
Policja cały czas prowadzi czynności w tej sprawie.
KC









Dodaj komentarz