Sport

GLINKI CUP DLA „PRABABĆ”

W Bieżuńskiej Hali Sportowej odbył się II turniej halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bieżuń. Amatorskie zespoły z regionu mogły zaprezentować swoje umiejętności.
Zwycięzcy turnieju – Kąsające Prababcie Fot. FB Glinki CUP

W sobotę 3 grudnia w Bieżuńskiej Hali Sportowej odbyło się święto amatorskiej piłki. Już po raz drugi w Bieżuniu odbył się turniej Glinki CUP by rywalizować o puchar burmistrza Andrzeja Szymańskiego. Zwycięzcą turnieju został zespół Kąsające Prababcie prezentującą przez cały turniej dobrą i równą formę. W finale pokonali zespół Harnaś Team po dwóch bramkach Michała Malinowskiego. W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się ekipy Ziółek Team i Zbieraninka. W starciu o trzecią pozycję emocji nie brakowało. Obie drużyny mogą „pluć sobie w brodę”, bo okazje do zdobycia bramek były. Ostatecznie górą w tym pojedynku był zespół Zbieraninka, który triumfował 2:1.

Organizatorzy zawodów docenili także indywidualną postawę zawodników. Królem strzelców został Michał Malinowski (Kąsające Prababcie) z dorobkiem pięciu trafień, a najlepszym bramkarzem okazał się Jakub Wojciechowski (Harnaś Team).

– Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, kibicom za super atmosferę na trybunach oraz kierownikowi Hali Sportowej w Bieżuniu za współpracę i możliwość zorganizowania po raz drugi takiego wydarzenia – piszą w mediach społecznościowych organizatorzy zawodów Glinki Cup Piotr i Rafał Białoskurscy.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.