Sport

GOL TEODORCZYKA

Łukasz Teodorczyk, wychowanek Wkry Żuromin, po zmianie klubu w zimowym okienku transferowym otrzymuje szanse gry w LR Vicenza. W niedzielę (6 marca) po raz kolejny wybiegł w pierwszej jedenastce.

Żurominianin odpłacił się trenerowi za zaufanie premierowym trafieniem. Zanim jednak „Teo” trafił do siatki to jego zespół prowadził już 2:0. Dublet skompletował Davide Diaw. Łukasz podwyższył prowadzenie zespołu tuż przed zejściem do szatni. W doliczonym czasie gry w pierwszej połowie wykorzystał podanie Michele Caviona i sprytnym strzałem tuż nad wychodzącym bramkarzem zdobył premierowe trafienie w barwach Vicenzy. Zespół żurominianina wygrał 3:1 i zajmuje 18. pozycję w Serie B. Do bezpiecznego miejsca w tabeli traci 10. punktów. Dwa oczka natomiast wynosi strata do miejsca barażowego. Napastnik rozegrał na boisku 61 minut, obejrzał również żółtą kartkę.