Informacje

GRANT Z PUP NA TELEPPRACOWNIKA

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie ogłasza nabór wniosków o przyznanie grantu na utworzenie stanowiska pracy w formie telepracy w ramach środków Funduszu Pracy.

 
Wniosek o przyznanie grantu na utworzenie stanowiska pracy w formie telepracy realizowany jest na podstawie art. 60d ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2021 r. poz. 1100 z późn. zm.) dla skierowanego bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy, posiadającego co najmniej jedno dziecko w wieku do 6 lat lub bezrobotnego sprawującego opiekę nad osobą zależną, który w okresie 3 lat przed rejestracją w urzędzie pracy jako bezrobotny zrezygnował z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej z uwagi na konieczność wychowywania dziecka lub sprawowania opieki nad osobą zależną.  
Nabór wniosków odbędzie się w okresie od 10.03.2022 r. do odwołania. Zainteresowani ubieganiem się o przyznanie grantu na utworzenie stanowiska pracy w formie telepracy mogą uzyskać szczegółowe informacje i pobrać wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żurominie, ul. Lidzbarska 27a w pok. nr 13, jak również ze strony internetowej http://zuromin.praca.gov.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.
 
Wnioski wraz z załącznikami należy składać w określonym wyżej terminie w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie ul. Lidzbarska 27a.

oprac. AO /źródło PUP
 

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.