Sport

GROTKOWSKI OFICJALNIE NA WORLD GAMES 2022

Mariusz Grotkowski otrzymał oficjalne potwierdzenie kwalifikacji na World Games 2022. Zawody odbędą się w Stanach Zjednoczonych.
fot.FB Mariusza Grtokowskiego

World Games to Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. W 2022 odbędą się w Birmingham w Stanach Zjednoczonych. Pojadą tam najlepsi z najlepszych.

– Miło nam ogłosić pełną listę sportowców wybranych na The World Games 2022. Gratulujemy wszystkim sportowcom – to szczyt osiągnięć w sporcie i wiemy, że sprawicie, że będziemy dumni i będziecie wspaniałymi ambasadorami sportu w Alabamie – napisała międzynarodowa federacji przy ogłaszaniu nominacji.

Wśród nich znalazł się siłacz z Chamska – Mariusz Grotkowski. Oficjalna informacja trafiła do niego w ostatnich dniach 2021 roku.

– Potwierdzenie kwalifikacji na World Games było jedną z najlepszych informacji w tym roku. Sam rok 2021 może nie był do końca był udany. Na Mistrzostwach Świata nie udało sie zdobyć medalu, a było bardzo blisko. Najważniejsze, że już oficjalnie jadę na tę imprezę. Mając pół roku na przygotowanie do startu postaram się o jak najlepszą formę – komentuje w mediach społecznościowych Mariusz Grotkowski.

Gratulujemy i już dziś trzymamy kciuki za udany występ.

OM

   

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.