Na sygnale

GROŹNE DACHOWANIE

Żuromińscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami.
fot. KPP Zuromin

Wybierając się w trasę nie zapominajmy o odpowiedzialności i rozsądku, a przede wszystkim nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych uczestników ruchu. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Pamiętajmy aby unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają, nie wahaj się poinformować funkcjonariuszy policji, którzy zareagują na takie zgłoszenie, a być może twoja reakcja pozwoli zapobiec kolejnej tragedii na drodze.

Do kolejnej niebezpiecznej sytuacji na drogach powiatu żuromińskiego doszło na trasie relacji Chrapoń – Mościska w gm. Lutocin w poniedziałek , 21 sierpnia, około godz. 9:10. W zdarzeniu uczestniczył jeden samochód, którym podróżowały dwie osoby. Z ustaleń mundurowych wynika, że na prostym odcinku drogi kierujący osobowego bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Wyniku tego wypadku poszkodowane zostały dwie osoby 58-letni kierowca i 78-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia lądował helikopter LPR, którym 58-latek przetransportowany został do szpitala w Płocku. Pasażerka natomiast karetką pogotowia przewieziona do szpitala w Żurominie. Na tę chwilę nie są znane obrażenia osób poszkodowanych w zdarzeniu.

Czynności w tej sprawie prowadzi żuromińska komenda Policji.

asp. Tomasz Łopiński

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.