Na sygnale

GROŹNY WYPADEK NA GRANICY ŻUROMINA I BRUDNIC

W środę (16.08) około godziny 11:10 w Żurominie na ulicy Lidzbarskiej doszło do groźnego wypadku drogowego. Na miejsce zdarzenia skierowani zostali policjanci, pogotowie i straż. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wyjazdowej z Żuromina, w kierunku Brudnic. Na prostym odcinku drogi zderzyły się trzy samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie sześć osób.

Niestety okazało się, iż w wypadku ucierpiały trzy osoby, które trafiły do szpitala w Żurominie.

– Z ustaleń mundurowych oraz relacji świadka zaistniałego zdarzenia wiadomo, że kierujący samochodem fiat jechał w kierunku Brudnic. Chcąc skręcić w lewo w drogę prowadzącą na jedną z posesji zatrzymał się na prawym pasie przepuszczając jadące z kierunku przeciwnego pojazdy. Oczekując na możliwość skrętu doszło do najechania na tył pojazdu fiat przez jadącego również w kierunku Brudnic kierującego volkswagenem. Uderzenie było na tyle duże, że fiat został przepchnięty na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym renault – relacjonuje asp. Tomasz Łopiński, rzecznik policji.

Na skutek tego zderzenia pojazd renault wypadł z drogi do przydrożnego rowu. Poszkodowane zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala w Żurominie. Ruch na drodze w miejscu zdarzenia przywrócony został po godzinie 15-tej. Na ten czas wprowadzono objazdy drogami lokalnymi.

Późnym wieczorem uzyskano informację ze szpitala w Żurominie, że wszystkie osoby opuściły szpital, nie odnosząc poważniejszych obrażeń ciała zagrażających ich życiu i zdrowiu.

Czynności w tej sprawie prowadzi żuromińska policja.

AO

fot. KPP Zuromin

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.