Informacje

GRUDNIOWY BIEG ODBĘDZIE SIĘ W STYCZNIU

Kolejny raz trzeba było przełożyć jesienny bieg o puchar wójta gminy w Siemiątkowo. Miał się odbyć 21 listopada, 12 grudnia, a teraz planowany jest na 2 stycznia.

– Tak jak wszyscy organizatorzy biegów w Polsce czekaliśmy na nowe rządowe rozporządzenie tzw. odpowiedzialności. Niestety musimy jeszcze poczekać cierpliwie do powrotu do sportowej biegowej rywalizacji. Musimy zmienić datę VI Biegu o Puchar Wójta Gminy w Siemiątkowie który był planowany na dzień 12 grudnia 2020r. Nie poddajemy się i nie odwołamy biegu, nie będziemy też go organizować w żadnej formie wirtualnej ponieważ chcemy spotkać się wspólnie z uczestnikami biegu. Liczymy na zrozumienie, musimy wspólnie jako biegacze się wspierać i przetrwamy trudne dni pandemii – brzmi komunikat organizatora biegu, płockiego klubu „No age limit”.

– Ponieważ w planowanym rozporządzeniu tzw. stabilizacyjnym jest zgoda na organizowanie od dnia 28 grudnia 2020 r imprez biegowych do 250 uczestników w warunkach zachowania rygoru sanitarnego – wyznaczamy nowy termin biegu na sobotę 2 stycznia 2021r.

Dziękujemy za zrozumienie i patrzymy z optymizmem, że biegiem w Siemiątkowie zaczniemy udanie nowy sezon 2021 roku – piszą organizatorzy.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.