Promocja

Grunt to dobre ubezpieczenie dla rolnika

Pan Wiesław zawsze dokładnie śledzi prognozy pogody i stara się, aby jego budynki były dobrze chronione przed zapowiadanymi przez meteorologów zdarzeniami pogodowymi. Niestety nie wszystko da się przewidzieć…

Zanim zaczęło wiać, obszedłem gospodarstwo i jak zwykle wstawiłem auto do garażu, sprzątnąłem
z podwórza wszelkie rzeczy, które mógłby porwać wiatr, pozamykałem okna i drzwi, po czym wróciłem spokojnie do domu
– opowiada Pan Wiesław. Jednak wiatr, który się nagle zerwał był nie do przewidzenia. Usłyszałem tylko ogromny huk, a po wyjrzeniu przez okno, zobaczyłem, że zerwało dach z mojej stodoły. Na szczęście miałem ubezpieczenie rolne Warty, która bardzo szybko wypłaciła mi odszkodowanie. Mogłem naprawić dach niemal od razu.

Ubezpieczenie rolne Warty, które posiadał pan Wiesław jest bardzo szerokie – pozwala zabezpieczyć dom i gospodarstwo w ramach jednej polisy bez zbędnych formalności. Ubezpieczenie jest idealne dla osób, które chcą jedocześnie chronić siebie, bliskich, swój dom i gospodarstwo.

– Warta oferuje ubezpieczenie odpowiadające na potrzeby rolników, którzy chcą jasnych i przejrzystych zasad w umowach. To oferta dla rolników, którzy potrzebują ubezpieczenia dopasowanego do problemów, z jakimi mierzą się na co dzień. Każdy rolnik może dostosować zakres polisy do swoich indywidualnych potrzeb – mówi Michał Król Agent Warty z Żuromina.

Grunt to dobre dopasowanie

Oferta Warty dla rolników pozwala na kompletne ubezpieczenie całego gospodarstwa. Oprócz domu czy budynków gospodarczych, właściciel może ubezpieczyć silosy, zwierzęta gospodarskie, maszyny i urządzenia, a także swoje zbiory i produkty rolne, takie jak zboża czy pasze.

Dzięki dodatkowemu rozszerzeniu zakresu podstawowego, budynki rolnicze można zabezpieczyć od dodatkowych zdarzeń, które nie pokryje ubezpieczenie obowiązkowe m.in. przed dewastacją, uderzeniem pojazdu, zalaniem wnętrza na skutek awarii instalacji wodnej. Rozszerzenie „Komfort” w budynku mieszkalnym daje również możliwość ochrony coraz popularniejszych ostatnio paneli fotowoltaicznych na wypadek stłuczenia. Pokryje też koszty naprawy zniszczonych zabezpieczeń antywłamaniowych.

Ubezpieczając budynek mieszkalny w ramach gospodarstwa rolnego, warto rozszerzyć umowę ubezpieczenia o pakiet usług assistance, który zapewnia szybką, bezpłatną pomoc w różnych nagłych sytuacjach życiowych oraz NNW Rolnika i osób pracujących w gospodarstwie rolnym, które będzie wsparciem finansowym po nieszczęśliwym wypadku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: 514812288, napisz: biuro@krolmichal.pl lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej na ulicy Kościuszki 26 w Żurominie.

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.