GRYF OFIARĄ STRZELANINY. WKRA WBIŁA SIEDEM PIŁEK

Wkra II Żuromin znakomicie zakończyła rundę jesienną sezonu 2020/2021. Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza rozstrzelali Gryf Kownaty Żędowe aż 7:2.
Kadr z meczu z Tamką Dzierzgowo

Po pechowym remisie z GKS-em Gumino zespół Wojciecha Błaszkiewicza chciał szybko odbić sobie niepowodzenia. Żurominianie w minioną sobotę mierzyli się z drugim zespołem z ligowej tabeli Gryfem Kownaty Żędowe. Trener Wkry do dyspozycji miał tylko czternastu graczy, ale to nie przeszkodziło w odniesieniu zwycięstwa.

Żurominianie niemal natychmiast rozpoczęli strzelanie. Już w pierwszej minucie bramkę dla rezerw zdobył Paweł Usakowski, w dziewiątej minucie wynik podwyższył Maciej Michalski, a kiedy do siatki trafił Michał Szulc można było odnieść wrażenie, że jest po meczu. Na przestrzeni sezonu Wkra II potrafiła już stracić wysokie prowadzenie. Tym razem mimo dwóch strzelonych bramek Gryfu żurominianie obronili przewagę. Na gole Sepczyńskiego i Krzyśpiaka odpowiedział Gajewski. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się jeszcze raz.  W drugiej połowie dwoma trafieniami popisał się także Kacper Piotrowski.

Gryf Kownaty Żędowe – Wkra II Żuromin 2:7 (1:3)
Bramki: Sepczyński 26 min., Krzyśpiak 49 min. – Usakowski 1 min., Michalski 9 min., Szulc 23 min., Gajewski 53, 77 min., Piotrowski 71, 81 min.
Skład: Wiśniewski – Orłowski, Pikalski, Gorczyca, Gajewski, Grochocki, Krantowski, Piotrowski, Michalski, Szulc, Usakowski
Ponadto: Piasecki, Szczerkowski, Cywiński

GKS Gumino – Tamka Dzierzgowo 4:0
Gryf Kownaty Żędowe – Wkra II Żuromin 2:7
Gladiator Słoszewo – Wkra Cieksyn 5:5
Żak Szreńsk – Jutrzenka Unieck 2:1
Olimp Ciechanów – Żbik II Nasielsk 2:1

1. GKS Gumino 10 25 44-10