Wydarzenia

II WIECZÓR KABARETOWY ZA NAMI

W sobotę 18 września Starostwo Powiatowe w Żurominie przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zorganizowało II Powiatowy Wieczór Kabaretowy. Wystąpił Kabaret Smile. Śmiechów na sali nie było końca.

Po rocznej przerwie spowodowanej ubiegłoroczną pandemią i zakazami organizowania wszelkich imprez udało się w tym roku przygotować imprezę dla mieszkańców – II Wieczór Kabaretowy. Krótko gości powitał starosta Jerzy Rzymowski, który życzył wszystkim dobrej zabawy. – Niech ten czas, który dziś państwo z nami i Kabaretem Smile spędzicie będzie dobry i przyniesie wiele pozytywnych wrażeń – powiedział, zanim artyści pojawili się na scenie.

Wstęp na imprezę był bezpłatny, ale niestety z uwagi na obostrzenia epidemiczne w tym roku rozdano 500 biletów dla mieszkańców powiatu. Dwa lata temu było to dwa razy tyle. Wszyscy widzowie mogli spędzić półtorej godziny oglądając skecze trzech sympatycznych, zabawnych artystów, nawet biorąc w nich częściowo udział. Wybuchające co chwilę salwy śmiechu były najlepszym dowodem na dobrą zabawę publiczności zgromadzonej w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym.

Po skończonym występie na wszystkich czekał poczęstunek w holu budynku. Można było kosztować m.in. pierogów, żurku czy też słodkich ciast. Przed występem rozdawano z kolei materiały promocyjne – foldery promujące przyrodę powiatu żuromińskiego, parasolki i maseczki.

Środki Finansowe na przygotowanie występu kabaretu pochodziły z Urzędu Marszałkowskiego oraz Starostwa Powiatowego w Żurominie.

AO

   

komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.