Informacje

III POWIATOWY WIECZÓR KABARETOWY

fot. starostwo

17 września br. Starostwo Powiatowe w Żurominie przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zorganizowało III Powiatowy Wieczór Kabaretowy.

Tym razem gwiazdą wydarzenia był Kabaret Młodych Panów. Mieszkańcy mogli wziąć udział w imprezie zupełnie bezpłatnie.

Zanim na scenie pojawili się panowie z kabaretu, do zebranych przemówił starosta Jerzy Rzymowski. Potem już przez dwie godziny trwał kabaret. Salwy śmiechu, jakie było słychać z sali świadczą o tym, że widownia bawiła się doskonale.

Na zakończeniu Kabaretowego Wieczoru artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami, a mieszkańcy z uśmiechem na ustach przeszli na mały poczęstunek przygotowany przez Restaurację Zacisze Zielińscy.

Występ Kabaretu Młodych Panów sfinansowano ze środków Powiatu Żuromińskiego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

AO

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    • ma, ale nie powie. Tak się bawi Władza z naszych podatków. Jakoś muszą sobie zrekompensować trudny pełnienia obowiązków przy okazji pobawi się tłum. Igrzyska zamiast chleba to ich filozofia.

    • Byłem na kabarecie,ale nie jestem nikim z władzy. Można było iść do starostwa po darmowy bilet. I powiem tak ja wolę takie rozwywki niż ciągle festyny w parku dla kół gospodyn wiejskich z muzyka disco polo. Każdy szuka rozrywki na swoim poziomie. A jak się ktoś chce przyczepic Przyczepi się do wszystkiego

  • przemówił starosta Jerzy Rzymowski. Potem już przez dwie godziny trwał kabaret- to starosta mówił dwie godziny???

    • czytanie ze zrozumieniem leży. Zanim wyszli panowie przemówił starosta , potem już trwał kabaret , czyli panowie robili swoją robotę. Coraz więcej ludzi nie rozumie tego,co czyta,w każdej dziedzinie. Ale może to ktoś kto starosty nie lubi pisze takie głupoty specjalnie. Tak!wlasnie tak