Informacje

INFORMACJA KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ŻUROMINIE DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI

Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

Komendant Powiatowy Policji w Żurominie mł. insp. Zbigniew Czachorowski ZAPRASZA wszystkich zainteresowanych pełnieniem służby w Policji do Zespołu Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 – 15:30.

Dodatkowo, w każdy czwartek 2024 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Żurominie jest pełniony dodatkowy dyżur pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia do godziny 17:00.

Pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia odpowie na nurtujące Was pytania związane z naborem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 47 703 52 12 lub 47 703 52 13.

Najbliższy termin przyjęć w 2024 roku już  4 marca 2024r.

Poniżej link do strony z informacjami i plikami do pobrania oraz aktualnymi terminami kolejnych naborów, w tym na rok 2024. 

Nabór do służby w Policji

POLICJĘ TWORZĄ LUDZIE — TWÓRZMY JĄ RAZEM.

asp. Tomasz Łopiński

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

 • Ciężko jest się dostać do policji , duże wymagania na końcu psycholog … , w społeczeństwie utarła się opinia że bez znajomości się nie dostaniesz .

  • Jednak trzeba sobą coś prezentować
   Psychologiczne testy jak również psycholog uwazam za konieczne. Do tego sprawnościowka mus,bo jak inaczej . Wiedzę ogólna również trzeba posiadać. Nie jest to trudne jak się przygotujesz.

  • Jak już się ktoś dostanie to usłyszy informacje od swojego kierownika czy komendanta że o urlopie może zapomnieć bo urlop nie jest jego. Sami wyznaczają dni urlopu nakazują zaczynanie urlopu w poniedziałek i najlepiej jak by było to 5 dni by skończyć w piątek i weekend prze urlopem i po urlopie by być w pracy

  • Ciężko było kiedyś na 100 podań 7 przechodziło z tego jeszcze 2-3 po plecach… dopóki beton jest na kierowniczych stanowiskach to tak będzie ,że ludzie będą uciekać na emki

  • Haha takie kryteria były naście lat temu teraz biorą każdego, bez względu na to czy ma układy czy też nie, czy jest „popisany” w miejscu widocznym czy nie, musi być obywatelem RP i nie może być karany za przestępstwa karne i karnoskarbowe. Sprawnościówka, multiselekt i badania lekarskie, nie ma rozmowy z psychologiem na której był totalny odsiew kandydatów.

 • Jednak trzeba sobą coś prezentować
  Psychologiczne testy jak również psycholog uwazam za konieczne. Do tego sprawnościowka mus,bo jak inaczej . Wiedzę ogólna również trzeba posiadać. Nie jest to trudne jak się przygotujesz.