Galerie Wydarzenia

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W ŻUROMINIE

Minionej niedzieli przed Żuromińskim Centrum Kultury odbył się świąteczny jarmark. Można było tam kupić piękne rękodzieła. Królowały świąteczne ozdoby oraz domowe wypieki. Na scenie wystąpiły m.in. wokalistki z ŻCK.

Gwarno i świątecznie było podczas żuromińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W parku przed Żuromińskim Centrum Kultury swoje stoiska rozstawiły miedzy innymi Koła Gospodyń Wiejskich, rzemieślnicy oraz pozostałe instytucje. Mieszkańcy mogli przebierać w ręcznie wykonanych stroikach świątecznych oraz ozdobach choinkowych. Panie z KGW nie zawiodły również pod kątem kulinarnym. Nie zabrakło pysznych ciast, ozdobnych pierniczków, domowego chleba, smalcu czy konfitur.

Podczas imprezy na scenie wystąpiła Żuromińska Orkiestra Dęta oraz wokalistki z sekcji wokalnej Żuromińskiego Centrum Kultury.

KC

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Żuromin-Lidzbark (0-5)
    Lidzbark rozwija się (Jarmark, tężnia, amfiteatr, stadion, sztuczne lodowisko, plaża) w Żurominie niestety nędza.

  • Oj wzu się lansowalo, oj mieli okazję i przed świętami latali po przedszkolach po wszystkich grupach niby paczki Mikołaj przebrany dzieciaczkom rozdawał, a to paczki od rodziców były kupione nie od zwu o się się lansowalo na cudzym wstydu nie mają