Sport

KADROWE PRZETASOWANIA W KUCZBORKU

Sezon w Klasie B startuje za niecałe trzy tygodnie, ale Boruta Kuczbork powoli dopina kadrę, która ma pozwolić na walkę o awans do wyższej ligi. Kto przybył do zespołu, a kogo już w koszulce Boruty nie zobaczymy?
Sebastian Rybak nie będzie już zawodnikiem Boruty Kuczbork fot, MO

Poprzedni sezon w wykonaniu Boruty Kuczbork okazał się sporym zawodem. Po znakomitej rundzie jesiennej i pozycji lidera apetyty były duże. Niestety nieudana runda wiosenna sprawiła, że plany o awansie należało odłożyć. W sezonie 2022/2023 zespół będzie kadrowo odmieniony.

Z drużyny odeszło czterech graczy. Do Wkry Bieżuń odeszli Sebastian Rybak i Jakub Sadowski, Dominik Stańczak do LKS Różnowo, klubu grającego w warmińsko-mazurskiej okręgówce, a Sebastian Kłosowski do MKS Działdowo.

Jest natomiast sporo nowych twarzy. W zespole z Kuczborka zobaczymy Dawida Sarnowskiego, Wiktora Żuławnika i Jakuba Kołakowskiego, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna. Zespół z Młyńskiej wzmocnią również były zawodnik Żaka Szreńsk Nikodem Karczewski oraz pozostający bez klubu Łukasz Stańczak (niegdyś reprezentował GKS Lipowiec) i bramkarz Daniel Potorski.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.