Sport

KAMIL ŁEBKOWSKI W SOBOTĘ WALCZY Z PATRYKIEM DUŃSKIM

Kamil Łebkowski podczas gali FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda zmierzy się z Patrykiem Duńskim. W oktagonie dwaj fighterzy spotkają się już w sobotę, 26 czerwca.
Kamil Łebkowski zawalczy z Patrykiem Duńskim. Fot.FB Kamil Łebkowski

Patryk Duński na zawodowstwie przebywa od 2014 roku. Reprezentuje klub Arrachion MMA Iława i ma 28 lat. W ostatnim pojedynku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. Duński w 2018 roku zremisował z Hubertem Sulewskim, a wcześniej mierzył się ze znanymi z klatki FEN zawodnikami – Danielem Rutkowskim, Kacprem Formelą czy Damianem Frankiewiczem.

Kamil Łebkowski wraca do klatki po kontuzji. Jego powrót był dość długo odkładany ze względu na problemy zdrowotne, ale teraz fighter z Żuromina jest już w pełni sił by zaprezentować się przed szeroką publicznością. Żurominianin słynący z nokautującego uderzenia z pewnością będzie chciał wykorzystać swoją najgroźniejszą broń.

Dla „Bomby” to powrót do federacji FEN. Łebkowski w październiku 2018 roku po bardzo dobrym pojedynku wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Łukaszem Demczurem. Wcześniej toczył znakomite boje z Gabrielem Silvą i Daguirem Imavovem, na rozkładzie ma byłego zawodnika UFC, Piotra Hallmanna. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników FEN w historii. Bohater wielu walk wieczoru po raz drugi wystąpi przed ostródzką publicznością.

Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie. Bilety na galę FEN 35 kupić można na Eventim, a także w klubie LUDUS w Żurominie.

OM


Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.