Informacje

KARINA ARCYMISTRZEM MNOŻENIA

Uczennica Zespołu Szkół w Kuczborku Karina Kasprzycka zakwalifikowała się do finału internetowego konkursu matematycznego.
Karina będzie brała udział w finale konkursu matematycznego
fot. ZPO w Kuczborku

Internetowy konkurs matematyczno-logiczny „Arcymistrz mnożenia” organizowany był w ramach obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Kuczborska szkoła brała udział w  4 kategoriach: ALFA – kategoria ta skierowana była do klasy IV i młodszych (szkoły z Polski), rocznik 2010 i młodsi (szkoły spoza Polski), BETA – kategoria dla klasy V i VI (szkoły z Polski), rocznik 2008 i 2009 (szkoły z zagranicy), GAMMA – kategoria dla klasy VII i VIII (szkoły z Polski), rocznik 2006 i 2007 (szkoły z zagranicy) oraz TEACHER – kategoria dla nauczycieli, koordynatorów, dyrektorów szkół biorących udział w ŚDTM.

– Zadania konkursowe to łamigłówki matematyczno-logiczne, które wymagały od uczestników logicznego myślenia oraz umiejętności w zakresie mnożenia i dzielenia liczb. Pierwszy etap eliminacji trwał 3 dni. Do finału konkursu zakwalifikowała się uczennica klasy IV Karina Kasprzycka – czytamy w informacji szkoły.

AO

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.