Sport

KAWCZYŃSKI ODZNACZONY

Mariusz Kawczyński, prezes MKS Wkra Żuromin, został odznaczony Brązową Odznaką Honorową PZPN.

Odznaczenie przyznano uchwałą zarządu PZPN podczas posiedzenia 27 kwietnia br., a wręczono 27 maja, podczas uroczystej gali 100-lecia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie, w Hotelu „Sobieski”.

-Znalazłem się w gronie ok. 20 osób z całego Mazowsza, którzy dostali odznaczenia PZPN – złotą, srebrną i brązową odznakę – mówi prezes Kawczyński. Jak dodaje, było to całkiem miłe podsumowanie jego 22 lat pracy na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym powiecie.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma 100 lat. Od ubiegłego roku jego prezesem jest pochodzący z Garbatki Letnisko, wieloletni prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Sławomir Pietrzyk. Na bal z okazji 100-lecia zaproszono około 400 osób. Imprezę prowadził między innymi znany dziennikarz, Mateusz Borek.

AO

   

komentarzy

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Jakich ogromnych pieniędzy człowieku jak nie masz wiedzy na ten temat to lepiej się nie wypowiadaj. Jeżeli chodzi o finansowanie z pieniędzy podatników to jako miasto powiatowe jesteśmy na szarym końcu w całym Mazowszeu, a możliwe, że i w skali całego kraju. A to wielki wstyd patrząc ile dzieci uczęszcza na zajęcia. Proszę nie siać fermentu a najpierw zapoznać się ze stanem faktycznym. Pozdrawiam największego podatnika w mieście 🙂

   • w KŻ ciągle publikują artykuły o dorosłych facetach grających w piłkę, o meczach dzieci piszą sporadycznie. byłam przekonana, ze Wkra to klub, w którym grają dorośli

    • O turniejach dzieci też piszą, piszą. A drużynie seniorów grają już 16-17 latkowie, więc lepiej niech grają, niż …

    • O turniejach dzieci też piszą, piszą. A w drużynie seniorów grają już 16-17 latkowie, więc lepiej niech grają, niż …

  • Lepiej żeby młodzież zamiast uprawiać sport ćpała po klatkach schodowych. Wtedy te twoje zas….e podatki pójdą na ich odwyk i leczenie. Puknij się w ł…. Gratulacje Mariusz.