Sport

KOCZOT I RZEPKOWSKI BLISKO WKRY ŻUROMIN

Marek Koczot i Hubert Rzepkowski mogą zostać nowymi-starymi zawodnikami Wkry Żuromin. Kwestie pozyskania zawodników będą rozstrzygać wkrótce.

Marka Koczota kibicom w Żurominie przedstawiać nie trzeba. Z przerwami ten doświadczony zawodnik spędził przy Żeromskiego ponad 10 sezonów. Ostatnie pół roku był golkiperem Sparty Brodnica. W miniony weekend rozegrał mecz kontrolny w szeregach Wkry i być może wiosną będzie walczył o miejsce w składzie z Mateuszem Ambrochowiczem. Wiele zależy jednak od indywidualnych uzgodnień z zawodnikiem i klubem z Brodnicy.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Huberta Rzepkowskiego, który w „zielono-czerwonych” barwach wystąpił w dwóch sparingach. „Rzepka” ponadto trenuje z zespołem. Młodzieżowiec jest jednak zawodnikiem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. To właśnie z tym klubem należy negocjować wypożyczenie gracza. Rzepkowski w przeszłości był już graczem Wkry. Przy Żeromskiego grał przez pół sezonu.

– W przypadku tego zawodnika mamy długą drogę do pokonania – mówi nam o ewentualnym transferze prezes Wkry, Mariusz Kawczyński.

Sprawy personalne powinny się wyjaśnić w ciągu najbliższych tygodni.

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.