Sport

KOŁAKOWSKI JUŻ NIE JEST TRENEREM BORUTY

Spadek z Klasy A spowodował zmianę trenera w zespole Boruty Kuczbork. Na ławce trenerskiej zespołu z Młyńskiej nie będzie już Mariusza Kołakowskiego. Znamy nazwisko jego następcy.

Długie rozmowy na temat przyszłości Boruty Kuczbork przyniosły pierwsze rozstanie. Mariusz Kołakowski nie będzie już odpowiadał za wyniki klubu. Ma jednak pozostać w klubie w innej roli.

– Mariusz Kołakowski zostaje w klubie w roli działacza, a także w razie potrzeby zawodnika. Zapewnił, że zawsze można liczyć na jego pomoc – informuje w oficjalnym komunikacie klub.

To rozstanie po latach, bo Kołakowski prowadził zespół, kiedy ten występował jeszcze w Lidze Okręgowej, a swoje spotkania rozgrywał na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych. Jako trener był związany z klubem aż do teraz, z półtoraroczną przerwą, od sezonu 2009/2010.

Ujawniono już nazwisko następcy. Nowym szkoleniowcem Boruty został mławianin Jarosław Szmyt. Były trener młodzieżowych drużyn Mławianki Mława oraz były trener seniorów w klubie Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna.

Jako zawodnik reprezentował barwy takich klubów jak Legia II Warszawa, Wigry Suwałki czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Debiut na ławce trenerskiej przypadnie w meczu sparingowym z Welem Lidzbark (24-25 lipca).

OM

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.