Promocja

Kolejny Etap Inwestycji – Osiedle Mazovia Eko Park

Już wkrótce rusza budowa kolejnego etapu na osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Malinowej / Wyzwolenia w Żurominie. Wysoka jakość, w samym centrum miasta i atrakcyjne ceny

Działdowska spółka deweloperska MK Inwestycje R.Mendalka, M.Keller S.J. przystępuje do realizacji kolejnego etapu realizowanej inwestycji mieszkaniowej w naszym mieście. W ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb lokale o powierzchniach od 37,80 m2 do 99,63 m2 , które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Budynki będą składały się z pięciu kondygnacji naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, na której zaprojektowano halę garażową, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. 

Inwestycja „Mazovia Eko Park” będzie w pełni monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych, zaś w lokalach zostaną zainstalowane wideodomofony w celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub ogródki, o dużej powierzchni zapewniające wypoczynek po ciężkim dniu pracy od zgiełku miasta.

Inwestorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Osiedle zaplanowane ze szczególną dbałością o detale wykończeniowe wraz z ogrodzonym nowoczesnym placem zabaw dla dzieci w różnym wieku i miejscami rekreacyjnymi, takimi jak siłownia zewnętrzna, strefa malucha, wpływają na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej inwestycji.

Dodaj komentarz

Kliknij by dodać komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.